Echipa mobilPay
1 January 2007

Echipa mobilPay

CEO Antonio Eram Antonio.Eram@mobilPay.ro
CTO Felix Crisan Felix.Crisan@mobilPay.ro
Chief of Development Claudiu Tudose Claudiu.Tudose@mobilPay.ro
Director Card Payments Horia Grozea Horia.Grozea@mobilPay.ro
Telefon: 0215277725
Director SMS Payments Alexandru Gardon Alex.Gardon@mobilPay.ro
Telefon: 0215277724
Manager Suport & Implementare Andrei Panait Andrei.Panait@mobilPay.ro
Telefon: 0215277728
Chief Developer Alexandru Duduta Alex.Duduta@mobilPay.ro
Manager Sales Dragos Gatea Dragos.Gatea@mobilPay.ro
Telefon: 0215277725
Operations Mihaela Linte Mihaela.Linte@mobilPay.ro
Telefon: 0215277725
Customer Support Alexandra Ionita Alexandra.Ionita@mobilPay.ro
Telefon: 0215277727
Customer Support Victoria Profir Victoria.Profir@mobilPay.ro
Telefon: 0215277727
Antifraud Manager Ovidiu Margarit Ovidiu.Margarit@mobilPay.ro
Telefon: 0215277727
Financial Departament Nicoleta Tapu Nicoleta.Tapu@mobilPay.ro
Telefon: 0215277720

|
10 April 2014

Antonio Eram, mobilPay.com: Pentru plăţile sub 20 de euro SMS-ul este rege. Plata medie prin aplicaţii wallet este de 200 de lei

1 April 2014

Prima plată offline cu ajutorul telefonului s-a realizat într-o florărie din Braşov

27 March 2014

Şi cardurile Maestro permit plăți online de pe telefon prin mobilPay Wallet